Reprezentacija Srbije pobedila večeras Švajcarsku u Leskovcu (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Leskovcu selekciju Švajcarske rezultatom 2:0 (1:0) u meču trećeg kola grupe A4 Lige nacija.

Pogotke za Srbiju postigli su Niko Elvedi (autogol) u 45+1. i Aleksandar Mitrović u 61. minutu. Golman Srbije Predrag Rajković odbranio je penal u 72. minutu švajcarskom fudbaleru Brilu Embolou.

Za selekciju Srbije na večerašnjoj utakmici debitovao je Andrija Maksimović, koji je u 74. minutu zamenio Mitrovića. Fudbaleri Srbije se nalaze na trećem mestu na tabeli sa četiri boda, dok je Švajcarska poslednja bez bodova.

FOTO TANJUG

Utakmici su prisustvovali predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski, predsednik FSS Dragan Džajić, generalni sekretar FSS Branko Radujko, nekadašnji reprezentativci Srbije Aleksandar Kolarov, Duško Tošić, Zoran Tošić i Vladimir Stojković, direktor nacionalnih asocijacija UEFA Zoran Laković…

Reprezentaciju Srbije bodrio je i gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović.

One thought on “Reprezentacija Srbije pobedila večeras Švajcarsku u Leskovcu (VIDEO)